fbpx
Kategorie
Realizacje

Realizacja obudowy schodów żelbetonowych w bliźniaku w Grodzisku Wielkopolskim

Z dumą przedstawiamy naszą najnowszą realizację – obudowę schodów żelbetonowych w nowoczesnym bliźniaku zlokalizowanym w Grodzisku Wielkopolskim. Nasza praca łączy tradycyjne rzemiosło stolarskie z nowoczesnym designem, tworząc wyjątkowe i trwałe rozwiązania dla każdego wnętrza.

Materiały i technologia

Do wykonania tej realizacji użyliśmy najwyższej jakości materiałów, które zapewniają zarówno trwałość, jak i estetyczny wygląd:

  • Drewno dębowe SELEKT: Stopnie schodowe zostały wykonane z dębu SELEKT, który charakteryzuje się jednolitym i eleganckim wyglądem. Drewno to zostało barwione pod kolor podłogi, co nadało wnętrzu spójności i harmonii. Wykończenie lakierem poliuretanowym gwarantuje trwałość i odporność na codzienne użytkowanie.
  • Płyta MDF: Podstopnice i listwy cokołowe wykonaliśmy z MDF, który został polakierowany na głęboki czarny kolor. MDF to materiał, który doskonale nadaje się do tego typu aplikacji dzięki swojej gładkiej powierzchni i łatwości w obróbce.
  • Stal spawana: Balustradę schodową wykonaliśmy z wysokiej jakości stali spawanej. Prosta forma bez elementów drewnianych podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Całość została pokryta powłoką proszkową w czarnym matowym wykończeniu o strukturze, co nadaje jej elegancki i nowoczesny wygląd.

Proces realizacji

Każdy etap naszej pracy był precyzyjnie zaplanowany i wykonany z najwyższą starannością. Od wstępnych pomiarów, przez wybór odpowiednich materiałów, aż po końcowe wykończenia – dbaliśmy o każdy detal, aby spełnić oczekiwania naszego klienta.

  1. Projekt i konsultacje: Na początku dokładnie omówiliśmy wizję i potrzeby klienta. Na podstawie tych informacji stworzyliśmy szczegółowy projekt, uwzględniający wszystkie jego wymagania.
  2. Wybór materiałów: Po zaakceptowaniu projektu przystąpiliśmy do wyboru najlepszych dostępnych materiałów, które zagwarantują trwałość i estetykę.
  3. Montaż i wykończenia: Każdy element został starannie zamontowany, a następnie wykończony, aby zapewnić doskonały efekt końcowy.

Efekt końcowy

Efekt naszej pracy to eleganckie i funkcjonalne schody, które stanowią centralny punkt wnętrza. Połączenie naturalnego piękna drewna dębowego z nowoczesnymi elementami stalowymi tworzy harmonijną i stylową kompozycję. Czarna balustrada ze stali spawanej dodaje wnętrzu nowoczesności, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Jesteśmy dumni z tej realizacji i mamy nadzieję, że będzie ona inspirować innych do wyboru nowoczesnych, a jednocześnie trwałych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań dotyczących schodów i innych elementów wykończeniowych.

Słowa kluczowe:

obudowa schodów, schody żelbetonowe, schody dębowe, MDF, lakier poliuretanowy, stal spawana, balustrada, Grodzisk Wielkopolski, projektowanie wnętrz, nowoczesne wnętrza, stolarstwo, realizacje schodów, schody wewnętrzne, eleganckie schody, trwałe materiały, architektura wnętrz, wykończenia wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *