fbpx
Kategorie
Realizacje

Nowa Realizacja: Schody Dywanowe z Dębu SELEKT

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą realizację, która doskonale łączy funkcjonalność z estetyką. Ten projekt jest przykładem naszej dbałości o detale oraz umiejętności dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.

Szczegóły Projektu:

  • Lokalizacja: Szczepankowo, Poznań
  • Klient: Projekt indywidualny
  • Wykonanie: ONLYfromWOOD

Opis Realizacji:

W ramach tego projektu wykonaliśmy schody na beton, które zostały pokryte najwyższej jakości drewnem dębowym SELEKT. Kolor drewna został starannie dobrany, aby idealnie pasował do istniejącej podłogi, tworząc spójny i harmonijny wygląd całego wnętrza. Wersja dywanowa schodów, charakteryzująca się brakiem widocznych podstopni, nadaje im lekkości i elegancji, podkreślając nowoczesny charakter przestrzeni.

Balustrada:

Balustrada to kolejny element, który wyróżnia naszą realizację. Została ona wykonana z ramą dębową, pomalowaną na czarno i biało. Wypełnienie stanowią stalowe rurki o średnicy 16 mm, które nadają całości nowoczesnego i minimalistycznego charakteru. Kontrast między czarnymi i białymi elementami wprowadza dynamiczny akcent do wnętrza, jednocześnie zachowując elegancję i styl.

Proces Realizacji:

Nasza praca rozpoczęła się od dokładnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań klienta. Każdy etap, od wyboru odpowiedniego drewna, przez precyzyjne dopasowanie kolorystyki, aż po finalny montaż, został wykonany z najwyższą starannością. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dostarczyć produkt, który nie tylko spełnia, ale i przewyższa oczekiwania naszego klienta.

Fotogaleria:

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, która przedstawia szczegóły naszej realizacji. Fotografie ukazują piękno i precyzję wykonania każdego elementu schodów i balustrady. Mamy nadzieję, że nasza praca będzie dla Was inspiracją do tworzenia własnych, unikalnych projektów wnętrz.

Podziel się Opinią:

Bardzo cieszy nas możliwość poznania Waszych opinii na temat tego projektu. Zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach poniżej. Każda opinia jest dla nas cenna i pomaga nam w dalszym doskonaleniu naszych usług.

ONLYfromWOOD – Tworzymy z Pasją

W ONLYfromWOOD łączymy nowoczesny design z tradycyjną sztuką stolarską. Nasze realizacje to efekt pasji, zaangażowania i precyzji naszych rzemieślników. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując go do unikalnych potrzeb i gustów naszych klientów. Jeśli marzysz o wyjątkowych schodach czy balustradach, zapraszamy do kontaktu z nami. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego.


Tagi: #schody #dębowe #nowoczesnewnętrza #balustrady #designwnętrz #schodybetonowe #Szczepankowo #Poznań #Warszawa #Wrocław #Gdańsk #Berlin #ONLYfromWOOD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *